Alo Sıcak Sohbet

özel sohbet numaraları

Hepimizin bildiği gibi askerlik yapmak çok zordur . Hele hele o tuttulan nöbetler zaman geçmek bilmez . Ben askerliğimi İstanbulda yaptım . İstanbulda bildiğimiz gibi gayet hızlı bir şehirdir . Çarşı izinlerine çıktığımızda gözümüz karı kız kesmekten önümüzü görmez hale gelirdi . Malum askeriz karı kız gördüğümüz yok yaklaşık 10 ay kadar askerdesin dışarı çıktığın kadın gördüğünüz yok çok nadir çarşı izinlerine çıktığınızda görüyorsunuz . Bizim çarşı izinlerimizde İstanbul gibi büyük bir şehirde olduğu için çarşıya çıktığımızda etraftaki birbirinden güzel kızlara bakmaktan kendimizi alı koyamaz hale gelmiştik .

sesli sohbet numaraları

Kızlara asılmaya kalksan 3 numara traş ile bakılmaz haldeydik . Her türlü asker olduğumuz anlaşılıyor du . Bizde sadece bakmakla yetiniyorduk . Ama kanımız kaynıyordu tabikide o güzel sexsi kızları görüpte rahat durmak mümkün değil ki . Arkadaşlarla oturup hep nereye kadar diye muhabbet ediyorduk askerlik bitmesi için gün sayıyorduk gidip kadınlarla yatıp kalkıp eski hayatımıza dönüp sex yaşantımıza devam etmek için . Bir gün yine çarşı izinine çıkmıştım gözüm yine dışarlarda idi tabiki de . Birbirinden güzel kızlara bakıp ah çekiyordum . Sonra internet cafeye gitmiştik memlekette ki arkadaşlarla konuşup fotoğraflarına bakıyordum . Oralarıda cıvıl cıvıl dı arkadaşlarım kızlarla fotoğraf atıyorlardı kızların hepsi birbirinden ateşli idi belliydi . İçim gidiyordu açıkçası orada olup kızlarla takılıp eğlenmek için . Sonra internette az daha dolaşırken birden karşıma Alo Sıcak Sohbet numaraları çıkmıştı tamda istediğim gibiydi aslında .

sesli sohbet hattı numaraları

O kadar meraklanmıştım ki direk araştırmaya başladım . Yorumları okudukça dahada heyacanlanmıştım istediğim saatte arayıp istediğim sohbetleri Alo Sıcak Hattında ki ateşli bayanlarlar yapabilecektim . Hemen bir numara bulup çevirdim bir bayan açmıştı sesi o kadar güzeldi ki askerliğinde verdiği abazalık la tahrik olmuştum bile . Az kenara çekilip sohbet etmeye başlamıştık o kadar sıcak davranıyordu ki sanki o anı yaşıyordum . Sex sohbetlerine girmiştik çok farklı duygular yaşatmaya başlamıştı bana çok zevkli sohbetler edip dahada orgazm ediyordu beni . Daha fazla dayanamamıştım tuvalate girip rahatlamıştım .

seks sohbet numaraları

Ama hala daha sohbeti ile beni tahrik ediyordu . Biribirinden güzel ateşli sohbetleri ile sanki büyülenmiş idim . Biran bana sanki sivil hayatımda ki geceleri anımsatıyordu her gece kadınlarla yatıp kalkıyormuşum gibi geliyordu . Bana o kadar değerli davranıyordu ki onun erkeği gibimişim gibi davranıyordu bu beni dahada etkiliyordu . Bana verdiği değer beni oldukça şaşırtıyordu . Askerliğim boyunca benim hep en zor anlarım da Alo Sıcak Sohbet hattı ile çare buldum . İstediğim zaman arayıp istediğim sohbeti edip zevkin doruklarını yaşıyordum . Her şey bana bağlı idi ben ne istersem oluyordu istediğim sohbeti ediyordum . Muhabbetler o kadar sarıyordu ki anlamıyordum hiç zamanın nasıl geçtiğini .
seks hattı numaraları

Askerde bile bana normal sivil hayatımda ki sex yaşantımı yaşatıyordu Alo Sıcak Sohbet hattı . O kadar ateşli kadınlar vardı ki sohbetler hiç bitmesin istiyordum açıkçası . Her boş bulduğum zaman telefona sarılıp Alo Sıcak Sohbet hattını çevirip eğlencenin zevkin doruklarını yaşıyordum . Benim askerliğimin en güzel yanını Alo Sıcak Sohbet hattı ile yaşamıştım . Askerliğim bitmiş olup sivil hayatıma geçmiş olsam bile hala o zevkten vazgeçememiş durumdayım yine Alo Sıcak Sohbetleri arayıp o sex sohbetlerini yapmaya devam ediyorum .

hakkında Selda Dikçi

Selda Dikçi : Sohbet hattı sektöründe kaliteli içerikler üretme konusunda üst düzey tecrübeye sahibim. Bunun beraberinde siz değerli beylerin tam olarak ihtiyaç duyduğu sex hattı bayanlarını sizlere ulaştırmaktayım. Arama gerçekleştirebilmek için cep telefonunuzu yurt dışına açık konuma getirmeniz gerekmektedir.

Check Also

Sex Hatları ile Orospular Çoşuyor

Arkadaş bulmak yalnızca hayat sex hatları sürdüğümüz alan içinde olmamaktadır. Teknoloji çağının vermiş bulunduğu basitlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir